Jdi na obsah Jdi na menu
 seriál Zoufalé manželky

23. milionů diváků! Již první díl seriálu, který byl v USA odvysílán 3. řijna 2004 trhal všechny rekordy sledovanosti. “Desperate Housewives” nebo-li Zoufalé manželky od dua Marc Cherry (“Golden Girls”) a Charlese Pratta Jr. (“Merlose Place”). Hned první díl se vyhoupnul na druhé místo v žebříčku právě vysílaných seriálů v USA.
V průměru každý týden sledovalo Zoufalé manželky 21. Millionů diváků. Tímto výsledkem si společnost ABC zajistila pozici nejúspěšnějšího drama seriálu za posledních 10 let. A nejenom obrovskou sledovaností se tento seriál odvděčil svým tvůrcům, V roce 2005 byl seriál nominovaný 2x na udílení Zlatých Glóbů za “Nejlepší Tv seriál – muzikál nebo komedie" a Teri Hatcher jako “nejlepší hlavní představitelka”.

Teri Hatcher
V seriálu “Zoufalé manželky” hraje:

Susan Mayer je matka samoživitelka a velmi zmatkující osoba. Ještě že má svou dceru July, která jí stále říká, co je za potřebí udělat. Ale i tak July nemůže mít stále svou matku na očích. A tak se Susan dostane k zoufalému, neobratnému pokusu seznámit se s novým sousedem Mikem, ale není jediná, kdo by se rád s novým obyvatelem blíže seznámil.


Felicity Huffman
V seriálu “Zoufalé manželky” hraje:

Lynette Scavo byla velmi úspěšnou manažerkou, ale po tom co se před 6 lety vdala, tak z práce odešla a plně se věnuje své roli matky. Její manžel Tom, nebývá moc často doma, takže starost o jejich 4 hyperaktivní děti, je zcela na ní. Tekže není divu, že někdy na konci dne je na pokraji zhroucení.


Eva Longoria
V seriálu “Zoufalé manželky” hraje:

Gabriel Solis, bývalá modelka, má vlastně všechno, o čem vždy snila: bohatého manžela, velký dům a bezstarostný život. Ale už i Gabriell poznala, že jenom peníze člověka šťastným neudělají. Nechává se utěšovat od zahradníka, naivního mladého hocha jménem John, který se do ní zamiloval...

Edie Brie, je velmi ctižádostivá žena a vše co chce, tak také dostane. Velmi si zakládá na svém vzhledu. Byla již 2x vdaná.